Ödeme

TULPAR MEDYA

Tulpar Medya olarak ödeme yöntemlerimiz havale/Eft, online ödeme, kredi kartı, Western Union, Payfix ve Papara'dır.

Sitemiz üzerinde kredi kartı, hesap kartı, ön ödemeli kartlar vb. tüm kartlar ile online ödeme veya EFT/Havale/ATM kanallarını kullanarak ödeme imkanları mevcut. 

* Ödeme iş ortağımız PayTR'dır. Kredi kartı, hesap kartı, ön ödemeli kartlar vb. tüm kartlarla yapılacak online ödemelerde, 3D secure güvenlik sistemi kullanılır. Bu sistemde, alışverişi tamamlamanız için bankanızdan kod gönderilir. Kodu girmediğiniz sürece ödeme çekilmez. 

EFT/Havale/ATM kanallarından ödeme yapılabilir. PayTR'ın birçok bankada bulunan hesabına tutar gönderildikten sonra, ödemenin tesbit edilebilmesi adına ödeme bildirim formunun doldurulması gereki. Ödeme bildiriminde verilen bilgiler ile banka sisteminde yer alan bilgiler eşleştiğinde, ödeme otomatik olarak onaylanır ve sipariş alınır. 

* Spamı önlemek adına, ödeme bildirim formunu doldurduktan sonra telefonunuza PayTR'dan SMS gelebilir veya PayTR arayabilir. Gelen SMS ödeme çekmez, sadece gerçek kişi olup olmadığınızı kontrol eder. 

** Eksik gönderilen tutarların ödemesi onaylanmayacaktır. Fazla gönderilen tutarlar ise, artan kalan kısmı PayTR bakiyenize eklenicektir. 

+905444400895
Skype:livcde1531231
+905444400895